Webinar z Wolters Kluwer: Jak zdobyć nowych klientów ?

banner_jak_zdobyc_klientow_dla_kancelarii_800x400Wspólnie z Wolters Kluwer SA organizujemy serię darmowych webinarów dla prawników, którzy chcą rozwijać swoje kancelarie. Planujemy 3 webinary o różnych tematach.

Najbliższy webinar pod tytułem: „Jak zdobyć nowych klientów dla kancelarii prawnej?” odbędzie się w czwartek o godz 13.00.

Kiedy: 17.11 – czwartek, godz. 13.00

Rejestracja: Zapisz się na webinar!

Aby zrealizować sukces sprzedażowy w kancelarii należy wybrać jedną z kilku możliwych dróg i narzędzi służących pozyskaniu klientów. Jednak nie każde narzędzie, które zdecydujesz się wybrać będzie odpowiednie pod kątem Twoich umiejętności czy możliwości czasowych lub budżetowych. Nie każdy prawnik będzie umiał i chciał uczestniczyć w spotkaniach networkingowych czy prowadzić prelekcję podczas konferencji. Również nie każde narzędzie będzie spełniało zadanie dotarcia do docelowego klienta. Nie trudno wyobrazić sobie sytuację, w której Twój potencjalny klient żyje przede wszystkim w sieci i nie spotkasz go na żadnej konferencji. Można jednak podczas projektowania i marketingu i sprzedaży przyjąć pewne uniwersalne założenia, które zdadzą egzamin w większości przypadków.

Agenda szkolenia online:

1. Zacznij od „dla kogo?”
2. Co proponujesz?
3. Jak dotrzesz do Klienta?
4. Zaplanuj marketing i sprzedaż.
5. Działaj.

Temat webinara: „Jak zdobyć nowych klientów dla kancelarii prawnej?”

Kiedy: 17.11 – czwartek, godz. 13.00

Rejestracja: Zapisz się na webinar!

 

[mc4wp_form id=”2007″]

0 1534
Szymon Kwiatkowski

MarketingPrawa.pl Produkcje.fm

Leave a Reply