Konferencja – Legal Market Day 2015 – Zapraszam

lmd_logo_901

 

Kiedy: 17.04, godz. 10.00, www.legalmarketday.com 

Gdzie: Warszawa, SGH budynek C

Jest kilka powodów, dla których polecam Wam tę konferencję:

  1. Świetni prelegenci, którzy podzielą się ze słuchaczami praktyczną wiedzą dotyczącą zarządzania kancelarią. Plan konferencji jeszcze nie jest zamknięty ale ja bym ostrzył sobie zęby na prelekcje autorstwa Jacka Dubois „Relacje z klientami” oraz na prelekcję Pawła Tkaczyka z Midei.
  2. Spotkanie z praktykami. Minusem wielu konferencji jest ich teoretyczny charakter. Na LMD 2015 dobór prelegentów i tematów pozwala przypuszczać, że wiedza poparta przykładami będzie dostępna na wyciągnięcie ręki.
  3. Networking – kluczowa obok prelekcji część konferencji pozwalająca na nawiązanie nowych kontaktów
  4. Niska cena w relacji do prezentowanej wiedzy – 299 zł netto (teraz, później cena wzrasta) za 6 prelekcji to jest cena bardzo fair.
  5. Mój skromny udział z prelekcją: „Get out of the building – wyjdź do klientów i zacznij z nimi rozmawiać” o godz. 12.30 – 13.00

Długo zastanawiałem się o czym mógłbym opowiedzieć uczestnikom LMD 2015. W poprzedniej edycji, w której również brałem udział mówiłem o strategii marketingowej. W 30 min stworzyliśmy strategię dla nieistniejącej kancelarii specjalizującej się w obsłudze branży IT. Teraz poprzeczkę trzeba postawić wyżej i zaproponować świeży temat.

Będzie to więc: „Get out of the building – wyjdź do klientów i zacznij z nimi rozmawiać”. Mam już pewien zarys tej prelekcji, wiem o czym chciałbym powiedzieć, myślę, że znam Wasze potrzeby ale… będzie mi miło jeśli podzielicie się ze mną swoimi oczekiwaniami. O czym chcielibyście usłyszeć w kontekście klientów i rozmowy z nimi?

0 1504
Szymon Kwiatkowski

MarketingPrawa.pl Produkcje.fm

4 komentarze

  1. Bardzo ciekawie się zapowiada ta konferencja. Chyba się skuszę;)

Leave a Reply