Jak pić whisky i palić cygara – poradnik dla młodych prawników.

Kto chciałby się dowiedzieć jak pić whisky i palić cygara, gdy jest się już wziętym radcą albo adwokatem i człowiek zastanawia się czy dziś wstać z łóżka czy jeszcze poleżeć?

Wiem – wszyscy.

Dla pozostałych mam taką propozycję, która padła na naszej grupie na Facebooku. Jest nas tam dużo, na grupie ok 855 osób, na blogu miesięcznie jest ok. 1000 użytkowników – pomyślałem żebyśmy się spotkali on-line i porozmawiali. A propozycje tematów są następujące:

 1.  „Po cholerę mi linkedin i twitter czyli social media w kancelarii”
 2.  „Super Hot przykłady najlepszych prawniczych stron www na świecie”
 3. „Kancelaria nastawiona na klienta – najlepsze praktyki obsługi klienta”
 4. „Jak pić whisky i palić cygara – poradnik dla młodych prawników”.

Do tematu 4 poszukuję prelegenta razem z rekwizytami 🙂

Piszcie w komentarzu, który temat wydaje się dla Was najciekawszy. Na FB póki co wygrywa temat 1 lub 3.

————————————- UPDATE

Wygrał temat nr 3 czyli: „Kancelaria nastawiona na klienta – najlepsze praktyki obsługi klienta”,temat 4 będzie także poruszony ale to na tę chwilę niespodzianka.

Termin: 9.07 (środa), godz. 15.00

15.00 – Start i kwestie techniczne jeśli się pojawią

15.00 – 15.30 – prezentacja główna: Szymon Kwiatkowski

15.30 – 15.50 – dyskusja oraz prezentacja doświadczeń innych uczestników spotkania

15.50 – 16.00 – niespodzianka Whisky i Cygara.

Miejsce: internet, webinar

Wymagania techniczne: aktualna przeglądarka (FF lub Chrome), mikrofon.

O czym mówimy: Najlepsze praktyki obsługi klienta biznesowego przez kancelarię. Trudno będzie zamknąć tę listę, dlatego KAŻDY uczestnik proszony jest o przygotowanie od 2 do 5 najlepszych według niego praktyk.

Spotkanie nastawione jest na współpracę i dzielenie się wiedzą oraz doświadczeniem. Każdy będzie mógł opowiedzieć „swoją historię” i podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Nastawiamy się na wspólną pracę wielu mózgów 🙂

Obowiązuje strój typu casual friday.

Zapisy:

[mc4wp_form]

Szkolenie odbędzie się przy zapisanych min. 10 osobach

Dlaczego potrzebuje Twojego maila?

Na ten adres, w dniu szkolenia, otrzymasz link z dostępem do wirtualnego pokoju, w którym odbędzie się spotkanie.

Pytania: s.kwiatkowski@marketingprawa.pl

0 1714
Szymon Kwiatkowski

MarketingPrawa.pl Produkcje.fm

12 komentarzy

 1. Jako osoba ceniąca praktykę, podoba mi się temat 3:)

  Temat 1. trochę już sztampowy, poszukać przykładów „najlepszych” stron też sobie mogę, a palić cygara i pić whisky potrafię:)))

 2. Whisky – ok, cygara leżą ładnie zapakowane i tyle – nie zapaliłem jeszcze. Ale nie o to chyba chodzi w temacie – raczej jak sprawić by biznes kręcił się sam i czerpać z niego korzyści (stereotypowe cygara i Whisky) Czy jednak się mylę.

  • Oczywiście whisky i cygara to tylko stereotyp i uśmiech w stronę czytelników. Chodzi tu tylko o wybór tematu na spotkanie spośród 1-3 🙂 Grzegorz, który temat Ciebie zainteresuje?

   • Szczerze mówiąc to wszystkie – ale jeśli miałbym wybierać to chyba 1, chociaż nie wiem, co dokładnie kryje się pod nr. 3. Czy mowa o rozwiązaniach technicznych/informatycznych?

    • Temat 3 to będzie przedstawienie najlepszych znanych mi oraz uczestnikom praktyk obsługi klienta. Zapewne będzie to klient biznesowy, zastanowimy się jakie są jego oczekiwania co do u. prawnych i jak je zrealizować – chodzi o obsługę klienta a nie np. proces ofertowy. Jak to dla Ciebie brzmi?

 3. Dobrze.. brzmi dobrze. W takim razie pozostaje poczekać na rozstrzygnięcie.

 4. Ala

  Czy jeśli komuś nie uda się być online w czasie trwania konferencji,uzyska później do niej dostęp?Pytam ze względu na wyjazd.I czy taki nieobecny na konferencji może w inny sposób podzielić się swym doświadczeniem,poza konferencją,żeby nie było,że chce tylko „brać”?

 5. @Ala, postaram się aby zapis konferencji był później dostępny ale nie mogę tego teraz obiecać. Na pewno będzie dostępna prezentacja oraz wnioski po spotkaniu.

  Cieszę się, że chcesz zaangażować się i podzielić swoją wiedzą. Możesz podesłać do mnie swoje spostrzeżenia, żebym mógł je przedstawić w Twoim imieniu lub podzielić się tutaj w komentarzach.

 6. Będą kolejne, bo termin mi nie odpowiada?

Trackbacks for this post

Leave a Reply