Relacja z frontu… Nad czym pracujemy?

Przyznaję się, że dawno niczego nie opublikowałem… Zebrało się kilka pomysłów na artykuły jednak zwyczajny brak czasu i jakieś zimowe ciemności nie wprowadzały mnie w nastój merytorycznego pisania. Nie oznacza to jednak, że się nic nie działo. Działo sie duuużo i o tym poniżej:

Od października miałem okazję realizować bardzo ciekawy projekt dla kancelarii patentowej eupatent.pl. Istotą projektu była wspólnie przygotowana strategia marketingowa. Razem z zespołem kancelarii w przy wykorzystaniu narzędzia Business Canvas Model (o którym jeszcze napiszę) sporządziliśmy strategię marketingową, której założeniem jest zaistnienie i obsługa klientów z branży IT i software. Strategia jest na etapie realizacji a jednym z jej elementów jest oczywiście blog, który działa pod adresem www.itpatents.pl. Nie mniej blog jest wsparciem dla działań w realu.

To co było dla nas najważniejsze przy realizacji tego projektu to zaangażowanie zespołu kancelarii, bez którego donikąd byśmy nie zaszli. Praca nad tą strategią i jej wdrażanie to była czysta przyjemność.

Mam teraz również przyjemność wspierać startup małej kancelarii. Wspólnie pracujemy nie tylko nad identyfikacją wizualną, stroną www ale także nad samą strategią startu na lokalnym rynku. Mam nadzieję, że będę mógł opisać więcej szczegółów w najbliższej przyszłości bo to jest bardzo ciekawy case (przypadek).

Na tapecie jest jeszcze odświeżenie identyfikacji wizualnej i www kancelarii doradców podatkowych. Ojj dzieje się.

Chyba największą wartością projektów i realizowanych zleceń jest fakt, że wszystkie pozbawione są sztampy i każdy ma w sobie coś nowego i rzadko spotykanego na naszym prawniczym rynku.

No i zapomniałbym, że równolegle organizujemy cykl szkoleń: PWSK – Prawnik w sieci klientów, a najbliższe już 27.02 🙂.

0 1226
Szymon Kwiatkowski

MarketingPrawa.pl Produkcje.fm

Leave a Reply