Prawnik w Sieci Klientów

Pomysł na to szkolenie chodził mi po głowie już od dawna. Teraz wreszcie udało mi się zaprosić do współpracy świetnych trenerów i razem z Moniką Muracką z mdp Eventum uruchamiamy cykl szkoleniowy pod nazwą Prawnik w Sieci Klientów.

Szkolenia są odpowiedzią na potrzebę prawników posiadania wiedzy biznesowej pomagającej rozwijać Kancelarie. Dlatego wśród trenerów są:

 • Ryszard Sowiński, autor bloga www.nowoczesnakancelaria.pl, będzie mówić o strategii i zarządzaniu kancelarią prawną. Temat jest bardzo szeroki, uważam, że strategia i zarządzanie mogłoby być oddzielnym szkoleniem. Nie mniej, podczas PWSK poruszone będą tematy analizy rynku, wyboru klientów docelowych, wyznaczania celów strategicznych. Pojawi się również czas na omówienie modeli biznesowych kancelarii.
 • Szymon Kwiatkowski, autor serwisu www.marketingprawa.pl. Będę miał przyjemność przedstawić zagadnienia dotyczące marketingu i e-marketingu. W swoim wystąpieniu przedstawię dostępne i efektywne narzędzia marketingowe i e-marketingowe. Ponadto opowiem o sposobach budowy marki prawnika i kancelarii. Ważnym elementem prezentacji będzie przedstawienie narzędzi SWOT/TOWS.
 • Agnieszka Brzozowska, specjalista ds. marketingu i PR w WKB Wierciński. Podczas szkolenia odpowiedzialna jest za część dotyczącą PR-u w kancelarii prawnej. Jej wystąpienie będzie krążyć wokół tematów relacji z mediami, przygotowywania informacji prasowych, skutecznego wykorzystywania narzędzi PR-owych.
 • Monika Muracka, właścicielka agencji doradztwa marketingowego i business development MDP eventum. W PWSK odpowiada za dział dotyczący Business Development. W trakcie swojego wystąpienia poruszy tematy budowy i utrzymywania relacji z klientami, przygotowywania produktów prawnych, badania poziomu satysfakcji klienta.

Pojawiamy się ze szkoleniem w 5 miastach:

Ponadto wprowadzamy nowość w postaci transmisji z każdego szkolenia w trybie on-line. Dlatego jeśli nie możesz uczestniczyć osobiście w spotkaniu, możesz oglądać szkolenie na ekranie komputera. W tym celu zobacz szczegóły: Transmisja on-line.

Zapraszam Was na nasze strony: www.pwsk.marketingprawa.pl i do wzięcia udziału w szkoleniu.

.

0 1105
Szymon Kwiatkowski

MarketingPrawa.pl Produkcje.fm

5 komentarzy

 1. Error 404 – Page Not Found
  Sorry, what you are looking for isn’t here.

 2. Dzięki Lechu. Poprawione.

 3. Zapowiada się z tego bardzo dobry biznes. Życzę sukcesów! 🙂

  Na marginesie- cena jest zaskakująco niska.

 4. Bardzo ciekawa inicjatywa. Sądzę, że zainteresowanie będzie spore, patrząc chociażby przez pryzmat szkolenia, które organizowaliśmy w ubiegłym tygodniu w Poznaniu.
  Powodzenia i być może do zobaczenia.

Leave a Reply