Ankieta – prawnicy bloggerzy w Polsce – badanie + KONKURS

PIERWSZE BADANIE PRAWNICZEJ BLOGOSFERY

Aktualizacja: Ankieta zakończona – wstępne wyniki dostępne są pod tym linkiem. 

Zgodzicie się ze mną, że brakuje jakiejkolwiek analizy prawniczej blogosfery. W momencie, gdy blogi stają się bardzo popularne nie tylko w naszej dziedzinie, zastanawia mnie jaki wpływ na działalność gospodarczą ma obecność prawników w social media. Odpowiedź nasuwa się prawie sama – wpływ jest przynajmniej znaczący. Jednak czy jest to tylko efekt tego, że social media to na rynku prawniczym zupełna nowość i zaczynamy z poziomu zero? W takiej sytuacji wzrost i wpływ na działalność gospodarczą jest zawsze znaczący. Zastanawia mnie również, jak blogosfera wygląda w liczbach? Jakie cele stawiają sobie prawnicy udzielający się w blogosferze?

By odpowiedzieć na te i inne pytania sporządziłem ankietę, o której wypełnienie bardzo proszę. Zajmie Ci to mniej więcej 2 minuty. Ankieta będzie aktywna do dnia 11.03.2012 r. do godz. 23.59. Później opublikuję wyniki i analizę na blogu. Jeśli chcesz je dostać wcześniej napisz do mnie – szymon.kwiatkowski@marketingprawa.pl

UWAGA KONKURS – Każda osoba wypełniająca ankietę może wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą jest jedna z dwóch wyjątkowych książek. Wystarczy wypełnić ankietę, zostawić swój adres e-mail i potwierdzić chęć udziału w konkursie.

Do wygrania są wyjątkowe pozycje:


  1. Losowanie nagrody odbędzie się poprzez rzut kostką do gry – jeśli wypadną cyfry parzyste – nagrodą będzie Jack Welsh, nieśli nieparzyste – „Marketing dla prawników”.
  2. Szczęśliwy wygrany zostanie wybrany przez maszynę losującą 🙂 Każda osoba biorąca udział w konkursie ma przypisany niepowtarzalny numer, który następnie zostanie wylosowany. Transmisja z obu losowań w Faktach po Faktach w dniu 11.03.2012 r.
  3. Ankietę zamykamy w dniu 11.03.2012 r. o godz. 23.59. Zaraz potem losuję nagrodę i powiadamiam szczęśliwca.
  4. Pamiętaj by zostawić swój adres e-mail oraz potwierdzić chęć udziału w konkursie.
  5. Osoby, które już wzięły udział w ankiecie będą poinformowane mailowo o konkursie i możliwości przystąpienia.

ZAPRASZAM DO WYPEŁNIENIA ANKIETY:

Dziękuję za poświęcenie czasu na wypełnienie ankiety. Ankieta aktywna będzie przez około tydzień. Proszę prześlij ją dalej znajomym blogerom – warto poznać młody rynek prawników – blogerów.

Wyniki ankiety opublikowane będą na blogu www.marketingprawa.pl. Jeśli chcesz abym przesłał wyniki ankiety bezpośrednio na Twoją skrzynkę – napisz do mnie: szymon.kwiatkowski@marketingprawa.pl

Artykuł w Rzeczpospolitej na temat prowadzonej ankiety: Pierwsze badanie prawniczej blogosfery w Polsce

Pamiętaj o udziale w konkursie – do wygrania jest bowiem jedna z dwóch książek. Wystarczy, że podasz swój adres e-mail i potwierdzisz chęć udziału w zabawie.

.

0 1498
Szymon Kwiatkowski

MarketingPrawa.pl Produkcje.fm

Trackbacks for this post

Leave a Reply