Pragmatiq – polecam

Świetnie wykonany materiał promujący kancelarię prawną. Polecam i gratuluję kancelarii świeżego spojrzenia na promocję.

Szkoda, że nie idzie za tym równie dobra prezentacja kancelarii na stronie www. Czy deklarowana w filmiku „inność” powoduje, dla przykładu, że nie wiem kto jest w zespole kancelarii?

.

0 1709
Szymon Kwiatkowski

MarketingPrawa.pl Produkcje.fm

2 komentarze

  1. Witam!

    Dziękujemy za miłe słowa na temat naszego filmu. Co do uwag krytycznych, to chcialibyśmy zaznaczyć, że brak eksponowania osób tworzących PragmatIQ nie jest przypadkiem i jest przemyślany. Zdajemy sobie sprawę, że firma to ludzie (w filmiku gramy my a nie aktorzy;). Ale budujemy przede wszystkim wartość zespołu. Stąd też nazwa (podobnie nie przypadkowo) to nie „Kowalski i partnerzy” czy i „wspólnicy”, by nie było lepszych i gorszych członków teamu.

    Staramy się też budować markę wokół produktów. Mając spore doświadczenie w branży możemy powiedzieć odpowiedzialnie, że tradycyjna (zwłaszcza) strona www prawie nigdy nie „sprzedaje” (a na pewno nie zapewnia prawdziwie dobrych Klientów). Ewentualnie pomaga przekonać nie do końca przekonanych. Liczymy więc na inne formy naszej promocji a osoby wstępnie zainteresowane (i znające nas np. z rekomendacji) mają docierać do nas za pomocą informacji o naszych specjalizacjach czy naszych doświadczeniach (vide strona i koncept strony http://www.komandytowa.pl ) Zdajemy sobie sprawę, że to nieco inne niż inne podejście (ale właśnie chcemy się wyróżniać). Może nie mamy racji – okaże się. Dzięki w każdym razie za uwagi – na pewno o nich nie zapomnimy. Póki co jednak mamy nadzieję, że nasze dokonania czy pomysły (np. http://www.doradzamy.to) przekonają potencjalnych klientów bardziej niż kilka szczegółów z naszych życiorysów czy nawet najlepsze nasze zdjęcia…

    Pozdrawiamy

    PragamatIQ

Leave a Reply